14.03.2009 r.

Nowe funkcjonalności serwerów ethernus2


Firma Embedos udostępniła zaktualizowaną wersję autorskiego oprogramowania embedOS 2.0 dla serwerów ethernus 2. Nowy firmware zawiera funkcjonalności zwiększające wydajność i stabilność pracy dużych sieci komputerowych.Aktualizacje w oprogramowaniu koncentrują się głównie na zaawansowanym zarządzaniu wydajnością i bezpieczeństwem. Firma Embedos rozwinęła przede wszystkim funkcjonalności oczekiwane przez duże firmy z sektora corporate, posiadające sieci składające się z kilkuset komputerów.
W najnowszej wersji oprogramowania embedOS 2.0 dla serwerów ethernus 2 przebudowane zostały m.in. statystyki serwera Proxy, co znacznie podniosło ich wydajność oraz dodany został mechanizm zbierania danych o logowaniach użytkowników do panelu administracyjnego, dzięki czemu zwiększono kontrolę nad zmianami w ustawieniach serwera.

Firma Embedos rozbudowała również funkcjonalności związane z obsługą macierzy RAID, co zwiększa niezawodność oraz bezpieczeństwo danych. Powiększony został również zakres informacji w systemie statystyk tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu użytkownicy mają na bieżąco dostęp do informacji o tym, co dzieje się z backupem danych, czy jest prawidłowo wykonywany czy nie. Wzbogacono także możliwości konfiguracji połączeń LAN-2-LAN, co znacznie ułatwia obsługę dużych, rozproszonych sieci firmowych.
 
Nowe funkcjonalności dostępne są bezpłatnie dla użytkowników ethernusa 2 w ramach aktualizacji oprogramowania. Serwer automatycznie pobiera je z serwerów firmy Embedos, bez zakłóceń dla bieżącej pracy urządzenia.
 
 

 

 

 

 
Kontakt:
Embedos sp. z o.o.
e-mai: handlowy@embedos.pl
nasi klienci