Informacje prasowe

25.11.2009 r.

Embedos: Kompleksowe wdrożenie w straży

 

Firma Embedos, polski producent rozwiązań sieciowych dla administracji, wdrożyła kompleksowy projekt IT w Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Katowicach i we wszystkich jednostkach straży na terenie województwa śląskiego. W ramach projektu rozproszone terytorialnie jednostki straży połączono w jedną, logiczną sieć. Dobra współpraca pomiędzy organizacjami kontynuowana będzie w ramach Partnerstwa Technologicznego.
Więcej…
 
19.10.2009 r.

Firma Embedos wdrożyła system pocztowy dla mieszkańców Powiatu Kościerskiego

Firma Embedos wdrożyła w Starostwie Powiatowym w Kościerzynie system umożliwiający mieszkańcom Powiatu i innym zainteresowanym zakładanie bezpłatnych kont e-mail. Embedos E-mail System to oprócz usług pocztowych także system do zarządzania informacjami zamawianymi przez użytkowników. Domena w której zakładane są konta pocztowe @sercekaszub.pl nawiązuje do hasła reklamowego Powiatu Kościerskiego. E-mail System jest kolejnym po e-obiegu rozwiązaniem wprowadzonym w Kościerzynie przez firmę Embedos w ramach programu e-Urząd.

Więcej…
 
12.06.2009 r.

Przyjazny e-urząd – konferencja w Wolsztynie dla samorządowców


17 czerwca br. w Wolsztynie odbędzie się konferencja poświęcona praktycznym aspektom budowania nowoczesnego e-urzędu. Spotkanie adresowane jest do starostów, wójtów i burmistrzów z okolicznych powiatów i gmin oraz do osób odpowiedzialnych za rozwój systemów IT w istniejących tam jednostkach administracyjnych. Organizatorem konferencji jest firma Embedos oraz Urząd Miasta w Wolsztynie.
Więcej…
 
2.06.2009 r.


Przyjazny e-urząd – konferencja w Ropczycach dla samorządowców


10 czerwca br. w Ropczycach odbędzie się konferencja poświęcona praktycznym aspektom budowania nowoczesnego e-urzędu. Spotkanie adresowane jest do starostów, wójtów i burmistrzów z okolicznych powiatów i gmin oraz do osób odpowiedzialnych za rozwój systemów IT w istniejących tam jednostkach administracyjnych. Organizatorem konferencji jest firma Embedos oraz władze Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego.
Więcej…
 
13.05.2009 r.
 

Przyjazny e-urząd – konferencja w Brodnicy dla samorządowców

20 maja w Brodnicy odbędzie się konferencja poświęcona praktycznym aspektom budowania nowoczesnego e-urzędu. Spotkanie adresowane jest do starostów, wójtów i burmistrzów z okolicznych powiatów i gmin oraz do osób odpowiedzialnych za rozwój systemów IT w istniejących tam jednostkach administracyjnych. Organizatorem konferencji jest firma Embedos oraz władze Powiatu Brodnickiego.

Więcej…
 

13.03.2009 r.

E-urząd w Aleksandrowie Kujawskim wzorem dla innych

11 marca br. w Aleksandrowie Kujawskim odbyła się konferencja poświęcona budowaniu nowoczesnego, przyjaznego obywatelom urzędu. Burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego Andrzej Cieśla podzielił się z uczestnikami spotkania doświadczeniami powiatu aleksandrowskiego we wdrożeniu tzw. e-urzędu, czyli zinformatyzowanej jednostki administracji publicznej. Konferencja zorganizowana została przy współpracy z firmą Embedos i Związkiem Powiatów Polskich.

Więcej…
 

14.03.2009 r.

Embedos rozwija oprogramowanie dla serwerów ethernus 2

Firma Embedos, producent wielofunkcyjnych zintegrowanych rozwiązań sieciowych dla biznesu i instytucji publicznych, udostępniła zaktualizowaną wersję autorskiego oprogramowania embedOS 2.0 dla serwerów ethernus 2. Nowy firmware zawiera funkcjonalności zwiększające wydajność i stabilność pracy dużych sieci komputerowych.

Więcej…
 

5.03.2009 r.

Przyjazny e-urząd – konferencje dla samorządowców

Firma Embedos wraz ze Związkiem Powiatów Polskich organizuje w całej Polsce cykl konferencji pod wspólnym tytułem „Zastosowanie e-rozwiązań w budowaniu nowoczesnej i bezpiecznej organizacji: e-urząd w praktyce”. Konferencje, adresowane do przedstawicieli administracji publicznej, poświęcone będą praktycznym aspektom budowania nowoczesnych e-urzędów. Pierwsze spotkania odbędą się 11 i 12 marca br. w województwach kujawsko-pomorskim i pomorskim. Do końca 2009 roku zaplanowanych jest 10 konferencji.

Więcej…
 


Kontakt dla prasy:
Kinga Matysiak
Koordynator Projektów Marketingowych
tel. +48 695 444 803
gsm: + 48 609 742 550
e-mail: kinga.matysiak@embedos.pl
nasi klienci