O firmie

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania oraz urządzeń sieciowych. Dążymy  do tego aby infrastruktura informatyczna organizacji była przyjazna, bezpieczna i efektywna z punktu widzenia pracowników działów IT, użytkowników oraz osób zarządzających.
 
Trzonem naszej oferty jest linia rozwiązań sieciowych Ethernus. Od dostępnych na rynku urządzeń odróżnia ją autorskie oprogramowanie pozwalające, za pomocą centralnej konsoli, wygodnie zarządzać wszystkimi funkcjami sieciowymi i serwerowymi. Na bazie platformy ethernus oferujemy kompleksowe rozwiązania dla administracji publicznej, samorządowej instytucji rządowych oraz biznesu tworząc spójne i kompletne środowisko pracy.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od analizy potrzeb poprzez usługi wdrożeniowe, szkolenia pracowników i systemy wsparcia technicznego. Pomagamy pozyskać źródła finansowania z Funduszy Unijnych lub uzyskać leasing. Jako polska, pozbawiona korporacyjnych struktur firma szybko i skutecznie reagujemy na potrzeby klientów rozwijając istniejące produkty oraz tworząc dedykowane rozwiązania.
 
Do grona klientów Embedosa należy blisko 300  instytucji i urzędów administracji publicznej m.in.: Urząd Marszałkowski w Łodzi, Urząd Miasta Radom, Starostwo Powiatowe Kościerzyna, SANEPID Kraków, Szpital Powiatowy w Mielcu oraz firm w tym m.in.: Elektrociepłownia Gorzów SA, Totalizator Sportowy SA, PKP Cargo SA.
 
Innowacyjność i jakość produktów firmy Embedos zostały docenione przez niezależne organizacje i wyróżnione licznymi nagrodami, m.in. Złotym Medalem oraz Honorowym Pucharem za najlepszy polski produkt na Międzynarodowych Targach Intertelecom 2006. Platforma ethernus była również prezentowana na targach CeBIT 2006 w Hanowerze oraz uzyskała nominację do Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. W 2007 roku oprogramowanie embedOS 2.0 dla urządzenia ethernus 2 zostało wyróżnione Złotym Laurem INFOTELA. Platforma ethernus 2 uzyskała także rekomendację Związku Powiatów Polskich. 
 
Firma Embedos wchodzi w skład grupy Passus istniejącej na rynku od 1991 roku i należącej do grona czołowych, polskich dostawców rozwiązań z obszaru informatyki i telekomunikacji. Działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał.


Embedos Ethernus z systemem embedOS

To wielofunkcyjne rozwiązanie sieciowe, które łączy w sobie funkcjonalność wielu aplikacji i urządzeń, m.in. router, proxy, VPN, firewall, serwery plików, serwery poczty. Ograniczając się do zakupu jednego urządzenia można utworzyć i rozbudować sieć lokalną, współdzielić drukarki i pliki, połączyć firmę z internetem, a także wdrożyć politykę bezpieczeństwa, system szkoleń e-leraningowych, serwer www czy pocztę email. Zarządzanie wszystkimi funkcjami, nawet tymi najbardziej zaawansowanymi,  odbywa się za pośrednictwem intuicyjnego panelu www w języku polskim.

Platforma Ethernus dostępna jest w kilku wersjach sprzętowych dla organizacji o różnej skali działalności, dzięki czemu zapewnia wydajną i stabilną pracę, niezależnie od wielkości sieci komputerowej.

Więcej o rozwiązaniu Embedos Ethernus
Więcej o systemie embedOSEmbedos E-urząd

Embedos E-urząd to zestaw aplikacji użytkowych, który wraz z platformą Ethernus stanowi kompleksowe rozwiązanie sprzętowo-programowe dedykowane dla administracji publicznej. Umożliwia ono pełną informatyzację urzędów i innych instytucji sektora publicznego oraz wdrożenie systemów informatycznych wymaganych przez ustawodawcę.   

W skład e-urzędu wchodzi elektroniczny system obiegu dokumentów i spraw z zachowaniem wymagań instrukcji kancelaryjnej oraz elektroniczna skrzynka podawcza, podpis elektroniczny i elektroniczne formularze.

Więcej o rozwiązaniu Embedos E-urząd

 
Kontakt:
Embedos sp. z o.o.
tel. +48 695 444 803
faks: +48 22 100 47 68
e-mai: embedos@embedos.pl
nasi klienci