Kim jesteśmy


Jesteśmy szybko rozwijającym się polskim producentem i dystrybutorem nowej klasy urządzeń przeznaczonych do pracy w sieciach komputerowych małych, średnich i dużych firm. Istniejemy na rynku od 2005 roku. Na początku funkcjonowaliśmy pod skrzydłami firmy Passus Sp. z o.o., która działa w branży telekomunikacyjno-informatycznej. Obecnie samodzielnie docieramy do kilkuset odbiorców w kraju i planujemy rozszerzyć sprzedaż naszych rozwiązań w Europie.

Nasze obecne działania skupiają się na zaspokojeniu potrzeb rynku rodzimego, wynikających z szybkiej informatyzacji firm, urzędów oraz instytucji administracji publicznej. Staramy się sprostać oczekiwaniom i oferujemy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania, które ułatwiają pracę administratorom IT. Oferujemy w sprzedaży produkty wraz z usługami świadczonymi na najwyższym poziomie przez zespół doświadczonych inżynierów.

Prezentujemy nasze produkty na największych imprezach targowych – Intertelecom w Łodzi i konferencjach (Związek Powiatów Polskich, kongres Gmin Wiejskich, IT w Administracji GigaCon) oraz na najważniejszych międzynarodowych imprezach targowych (CeBIT w Hanowerze).

W celu zapewnienia jeszcze większej satysfakcji z oferowanych produktów i usług naszym klientom, rozpoczęliśmy współpracę technologiczną z firmą Intel Polska LTD - potentatem w dziedzinie produkcji podzespołów komputerowych i serwerowych oraz firmą Wilk Elektronik SA - jedynym producentem modułów pamięci w Europie Środkowej.

Dzięki wysokiej efektywności, wiedzy i doświadczeniu pracowników oraz prawidłowym stosunkom z dostawcami i odbiorcami, szybko zwiększamy nasze udziały w rynku IT.

Ponadto oferujemy swoim klientom atrakcyjne Programy Partnerskie, a także aktywne wsparcie marketingowe. Dzięki tym działaniom klienci mogą wprowadzać do swojej oferty coraz szerszy asortyment naszych produktów.Embedos w administracji publicznej


Nawiązaliśmy współpracę ze Związkiem Powiatów Polskich. Wspólne działania mają ułatwić informatyzację urzędów oraz przyczynić się do rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Polsce.

Mamy duże doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań dla jednostek administracji państwowej. Serwery ethernus oraz rozwiązania ethernus e-urząd wdrożone zostały m.in. w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Starostwie Powiatowym Lwówek Śląski, Starostwie Powiatowym w Kościerzynie, Urzędzie Miasta Radom, Urzędzie Miasta Wołomin, Urzędzie Gminy Ciechanów, Urzędzie Miasta i Starostwie Powiatowym w Bytowie. Nasza firma dostarcza rozwiązania umożliwiające kompleksową informatyzację urzędów, łącznie z wdrożeniem e-podpisu, elektronicznej skrzynki podawczej, zgodności z wymogami GIODO, elektronicznego obiegu dokumentów i innych funkcji sieciowych wymaganych w każdym urzędzie.
 
Kontakt:
Embedos sp. z o.o.
tel. +48 695 444 803
faks: +48 22 100 47 68
e-mai: embedos@embedos.pl